195/50R16 88H WR Snowproof XL

NOKIAN

195/50R16 88H WR Snowproof XL

195/50R16 88H WR Snowproof XL

8,420.00 ден

Out of stock

8,420.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA017693 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

50

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

Snowproof

Тежински индекс

88

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: