195/55 R16 91T ALPIN 6 MI XL

MICHELIN
-10%

195/55 R16 91T ALPIN 6 MI XL

195/55 R16 91T ALPIN 6 MI XL

8,451.00 ден

На лагер

8,451.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502087 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Alpin 6

Тежински индекс

91

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: