195/55R15 85H ALPIN A4

MICHELIN

195/55R15 85H ALPIN A4

195/55R15 85H ALPIN A4

6,490.00 ден

На лагер

6,490.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA013880-18 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

55

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Alpin A4

Тежински индекс

85

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: