195/55R15 85H ALT WIN 3

GENERAL TIRE

195/55R15 85H ALT WIN 3

195/55R15 85H ALT WIN 3

3,720.00 ден

На лагер

3,720.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA013762 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

55

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Altimax Winter 3

Тежински индекс

85

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: