195/55R15 85H ALTIMAX ONE S

GENERAL TIRE

195/55R15 85H ALTIMAX ONE S

195/55R15 85H ALTIMAX ONE S

3,820.00 ден

На лагер

3,820.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019101 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

55

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Altimax One S

Тежински индекс

85

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: