195/55R15 85H KRISALP HP3

KLEBER

195/55R15 85H KRISALP HP3

195/55R15 85H KRISALP HP3

4,450.00 ден

На лагер

4,450.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016012 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

55

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

KLEBER

Шара

Krisalp HP3

Тежински индекс

85

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: