195/55R15 85H LM 001

BRIDGESTONE

195/55R15 85H LM 001

195/55R15 85H LM 001

5,650.00 ден

На лагер

5,650.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA013680 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

55

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

BRIDGESTONE

Шара

LM 001

Тежински индекс

85

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: