195/55R15 85H NOKIAN LINE

NOKIAN
-10%

195/55R15 85H NOKIAN LINE

195/55R15 85H NOKIAN LINE

3,294.00 ден

На лагер

3,294.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA006220 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

55

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

NOKIAN

Шара

Line

Тежински индекс

85

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: