195/55R15 85H Seasonproof

NOKIAN
-30%

195/55R15 85H Seasonproof

195/55R15 85H Seasonproof

4,522.00 ден

Out of stock

4,522.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 501090 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

55

Дијаметар

R15

Сезона

За сите сезони

Бренд

NOKIAN

Шара

SEASONPROOF

Тежински индекс

85

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: