195/55R15 85H T001 EVO

BRIDGESTONE
-10%

195/55R15 85H T001 EVO

195/55R15 85H T001 EVO

3,663.00 ден

На лагер

3,663.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA011135 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

55

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

BRIDGESTONE

Тежински индекс

85

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: