195/55R15 85H TS850

CONTINENTAL
-10%

195/55R15 85H TS850

195/55R15 85H TS850

5,301.00 ден

На лагер

5,301.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA007522 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

55

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 850

Тежински индекс

85

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: