195/55R15 89H NOKIAN WR D4 XL

OUTLET 2017
NOKIAN
-50%

195/55R15 89H NOKIAN WR D4 XL

195/55R15 89H NOKIAN WR D4 XL

3,585.00 ден

Out of stock

3,585.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA010570-17 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Outlet

Профил

55

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

WR D4

Тежински индекс

89

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: