195/55R15 89H NOKIAN WR D4 XL

NOKIAN

195/55R15 89H NOKIAN WR D4 XL

195/55R15 89H NOKIAN WR D4 XL

7,170.00 ден

На лагер

7,170.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010570 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

55

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

WR D4

Тежински индекс

89

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: