195/55R15 89H OB944 XL

TOYO

195/55R15 89H OB944 XL

195/55R15 89H OB944 XL

5,120.00 ден

На лагер

5,120.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502198 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

55

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

OBSERVE S944

Тежински индекс

89

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: