195/55R16 87H AllSeasonContact

CONTINENTAL
-10%

195/55R16 87H AllSeasonContact

195/55R16 87H AllSeasonContact

7,281.00 ден

На лагер

7,281.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500241 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

За сите сезони

Бренд

CONTINENTAL

Шара

AllSeasonContact

Додадовте производ во Вашата кошничка: