195/55R16 87H ALPIN 6 MI

MICHELIN
-10%

195/55R16 87H ALPIN 6 MI

195/55R16 87H ALPIN 6 MI

8,586.00 ден

На лагер

8,586.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA018047 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Alpin 6

Тежински индекс

87

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: