195/55R16 87H ALTIMAX ONE S

GENERAL TIRE

195/55R16 87H ALTIMAX ONE S

195/55R16 87H ALTIMAX ONE S

4,220.00 ден

На лагер

4,220.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021817 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Altimax One S

Тежински индекс

87

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: