195/55R16 87H DYNAXER HP4

KLEBER

195/55R16 87H DYNAXER HP4

195/55R16 87H DYNAXER HP4

5,770.00 ден

Out of stock

5,770.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA017326 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

KLEBER

Шара

Dynaxer HP4

Тежински индекс

87

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: