195/55R16 87H EcoContact 6

CONTINENTAL

195/55R16 87H EcoContact 6

195/55R16 87H EcoContact 6

8,330.00 ден

На лагер

8,330.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA017150 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiEcoContact 6

Тежински индекс

87

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: