195/55R16 87H MP47 Hectorra 3

MATADOR
-15%

195/55R16 87H MP47 Hectorra 3

195/55R16 87H MP47 Hectorra 3

4,573.00 ден

На лагер

4,573.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500376 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

MATADOR

Шара

MP47 Hectorra 3

Тежински индекс

87

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: