195/55R16 87H Seasonproof

NOKIAN
-10%

195/55R16 87H Seasonproof

195/55R16 87H Seasonproof

7,335.00 ден

На лагер

7,335.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500835 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

За сите сезони

Бренд

NOKIAN

Шара

SEASONPROOF

Додадовте производ во Вашата кошничка: