255/55R18 109H Open Country AT+ XL

NOKIAN
-20%

255/55R18 109H Open Country AT+ XL

255/55R18 109H Open Country AT+ XL

7,424.00 ден

На лагер

7,424.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020850 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

За сите сезони

Бренд

NOKIAN

Шара

SEASONPROOF

Додадовте производ во Вашата кошничка: