195/55R16 87H WINTER

TAURUS

195/55R16 87H WINTER

195/55R16 87H WINTER

4,210.00 ден

На лагер

4,210.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015311 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

TAURUS

Шара

Winter

Тежински индекс

87

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: