195/55R16 87H WR Snowproof

NOKIAN

195/55R16 87H WR Snowproof

195/55R16 87H WR Snowproof

7,200.00 ден

На лагер

7,200.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA017623 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

Snowproof

Тежински индекс

87

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: