195/55R16 87V ALTIMAX ONE S

GENERAL TIRE
-10%

195/55R16 87V ALTIMAX ONE S

195/55R16 87V ALTIMAX ONE S

3,852.00 ден

На лагер

3,852.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA017030 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Altimax One S

Тежински индекс

87

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: