195/55R16 87V DX390

DAVANTI
-10%

195/55R16 87V DX390

195/55R16 87V DX390

3,888.00 ден

На лагер

3,888.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015493 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX390

Тежински индекс

87

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: