195/55R16 87V MP270

MILEVER

195/55R16 87V MP270

195/55R16 87V MP270

2,930.00 ден

Out of stock

2,930.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 503810 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

MILEVER

Шара

MP270

Тежински индекс

87

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: