195/55R16 91H DRIVEGUARD WIN RFT XL

BRIDGESTONE
-10%

195/55R16 91H DRIVEGUARD WIN RFT XL

195/55R16 91H DRIVEGUARD WIN RFT XL

6,408.00 ден

На лагер

6,408.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA013681 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

BRIDGESTONE

Шара

Driveguard Winter

Тежински индекс

91

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: