195/55R16 91H GREEN-Max Winter UHP

LING LONG

195/55R16 91H GREEN-Max Winter UHP

195/55R16 91H GREEN-Max Winter UHP

3,170.00 ден

Out of stock

3,170.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 505470 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

LING LONG

Шара

GREEN-Max

Тежински индекс

91

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: