195/55R16 91H QUADRAXER 2 XL

KLEBER
-10%

195/55R16 91H QUADRAXER 2 XL

195/55R16 91H QUADRAXER 2 XL

5,364.00 ден

На лагер

5,364.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019457 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

За сите сезони

Бренд

KLEBER

Шара

Quadraxer 2

Тежински индекс

91

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: