195/55R16 91H W210c3 XL

PIRELLI

195/55R16 91H W210c3 XL

195/55R16 91H W210c3 XL

7,640.00 ден

На лагер

7,640.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502745 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

PIRELLI

Шара

W210c3

Тежински индекс

91

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: