195/55R16 91V ALL SEASON XL RI

RIKEN
-10%

195/55R16 91V ALL SEASON XL RI

195/55R16 91V ALL SEASON XL RI

3,780.00 ден

На лагер

3,780.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA017236 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

За сите сезони

Бренд

RIKEN

Шара

All Season

Тежински индекс

91

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: