195/55R16 91V RXMOTION H12 RFT XL

ROADX
-10%

195/55R16 91V RXMOTION H12 RFT XL

195/55R16 91V RXMOTION H12 RFT XL

3,312.00 ден

На лагер

3,312.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019125 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

ROADX

Шара

RX Motion H12

Тежински индекс

91

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: