195/55R17 88H TS 830P*

CONTINENTAL
-20%

195/55R17 88H TS 830P*

195/55R17 88H TS 830P*

9,520.00 ден

На лагер

9,520.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA018204-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 830

Тежински индекс

88

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: