195/55R20 95H ALTIMAX ONE S XL FR

GENERAL TIRE

195/55R20 95H ALTIMAX ONE S XL FR

195/55R20 95H ALTIMAX ONE S XL FR

5,950.00 ден

На лагер

5,950.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021794 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

55

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Altimax One S

Тежински индекс

95

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: