195/55R20 95H WR Snowproof XL

NOKIAN
-20%

195/55R20 95H WR Snowproof XL

195/55R20 95H WR Snowproof XL

7,736.00 ден

На лагер

7,736.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA017694-19 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

55

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

Snowproof

Тежински индекс

95

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: