195/60 R 16C 99/97H TRANSPRO 4S

KLEBER
-10%

195/60 R 16C 99/97H TRANSPRO 4S

195/60 R 16C 99/97H TRANSPRO 4S

7,137.00 ден

На лагер

7,137.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500856 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

За сите сезони

Бренд

KLEBER

Шара

TRANSPRO 4S

Додадовте производ во Вашата кошничка: