195/60R15 88H ALTIMAX ONE

GENERAL TIRE

195/60R15 88H ALTIMAX ONE

195/60R15 88H ALTIMAX ONE

3,540.00 ден

Out of stock

3,540.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA021795 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

60

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Altimax One

Тежински индекс

88

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: