195/60R15 88H EcoContact 6

CONTINENTAL
-10%

195/60R15 88H EcoContact 6

195/60R15 88H EcoContact 6

5,904.00 ден

На лагер

5,904.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016864 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

60

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiEcoContact 6

Тежински индекс

88

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: