195/60R15 88H PXCF2 TL

TOYO
-10%

195/60R15 88H PXCF2 TL

195/60R15 88H PXCF2 TL

4,158.00 ден

На лагер

4,158.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 504053 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

60

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

Proxes CF2

Тежински индекс

88

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: