195/60R15 88H RXMOTION 4S

ROADX
-10%

195/60R15 88H RXMOTION 4S

195/60R15 88H RXMOTION 4S

2,205.00 ден

На лагер

2,205.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021106 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

60

Дијаметар

R15

Сезона

За сите сезони

Бренд

ROADX

Шара

RX Motion 4S

Тежински индекс

88

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: