195/60R15 88V PRIMACY 4

MICHELIN

195/60R15 88V PRIMACY 4

195/60R15 88V PRIMACY 4

7,010.00 ден

Out of stock

7,010.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 505185 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

60

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Primacy 4

Тежински индекс

88

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: