195/60R15 88V RXMOTION H12

ROADX
-10%

195/60R15 88V RXMOTION H12

195/60R15 88V RXMOTION H12

2,151.00 ден

На лагер

2,151.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019511 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

60

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

ROADX

Шара

RX Motion H12

Тежински индекс

88

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: