195/60R16 89H ENERGY SAVER

MICHELIN
-10%

195/60R16 89H ENERGY SAVER

195/60R16 89H ENERGY SAVER

7,398.00 ден

На лагер

7,398.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA008670 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Energy Saver +

Тежински индекс

89

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: