195/60R16 89H Wetproof

NOKIAN
-15%

195/60R16 89H Wetproof

195/60R16 89H Wetproof

6,332.50 ден

На лагер

6,332.50 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA017104 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

NOKIAN

Шара

Wetproof

Тежински индекс

89

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: