195/60R16 89T ALPIN 6

MICHELIN

195/60R16 89T ALPIN 6

195/60R16 89T ALPIN 6

8,390.00 ден

На лагер

8,390.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023578 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Alpin 6

Тежински индекс

89

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: