195/60R16 89V DX390

OUTLET 2018
DAVANTI
-50%

195/60R16 89V DX390

195/60R16 89V DX390

2,590.00 ден

На лагер

2,590.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016815-18 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Outlet

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX390

Тежински индекс

89

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: