195/60R16 89V DX390

DAVANTI
-20%

195/60R16 89V DX390

195/60R16 89V DX390

4,144.00 ден

На лагер

4,144.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016815 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX390

Тежински индекс

89

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: