195/60R16C 99/97H CVC 100

CONTINENTAL
-10%

195/60R16C 99/97H CVC 100

195/60R16C 99/97H CVC 100

8,559.00 ден

На лагер

8,559.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA007062 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiVanContact 100

Тежински индекс

99/97

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: