195/60R16C 99/97T cLine

NOKIAN
-10%

195/60R16C 99/97T cLine

195/60R16C 99/97T cLine

6,840.00 ден

На лагер

6,840.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA017045 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

NOKIAN

Шара

cLine

Тежински индекс

99

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: